Главная  //  Активный отдых  //  Экскурсии  //  Итальянское рандеву 25-30 июня 2014

Італійське рандеву…

Вінниця – Краків - Венеція –– Верона – Любляна - Будапешт - Вінниця

1 день

Виїзд з Вінниці о 4.00. Переїзд до Польщі.(750 км.). Рекомендуємо: Аквапарк  (10-15€).Що може бути краще після переїзду! А ще й один з найбільших у Центральній Європі: 8 незабутніх гірок загальною довжиною 740 м, найбільша з яких має довжину 201 м і висоту 18,5 м. Тут знаходиться відома «чорна труба» зі спеціальною підсвіткою і звуковими ефектами. І… фонтани, гідромасажі, джакузі, гейзери, басейн-ріка, гроти, стінки для альпіністів…Не забудь купальний костюм!!!За умови вчасного проходження кордону.Ночівля готелі в Польщі.

2 день

Сніданок. Оглядова екскурсія по Кракову «Королівський шлях».Барбакан, Ринкова площа, собор Св. Діви Марії, Торгові ряди Сукєнніце, Ягеллонський університет – один з найстаріших у Європі, собор св. Петра і Павла, монастир Францисканців, і, звичайно ж, Вавельський пагорб – Королівський замок , Кафедральний собор і печера вавельського Смока!!! Вільний час. Час на обід. Рекомендована екскурсія «Підземний Краків»(15€) (при умові попереднього бронювання). Краківський ринок - місце зосередження видатних творів архітектури та мистецтва світового значення - відкрив перед відвідувачами приховані під землею таємниці.Залишки старих світських будівель Кракова, що збереглися під землею, разом з середньовічною бруківкою, з відкритими стінами Малих вагівниць, Великих вагівниць та ряду крамниць - своєрідного торгового центру, в якому середньовічні купці продавали предмети розкоші: дорогі тканини, золото і біжутерію, - стали основою для експозиції. Підземний шлях - це унікальний археологічний заповідник із залишками ранньосередньовічного поселення, величезного кладовища і фрагментами будівель, що пам'ятають часи Великої локації Кракова в 1257 році, який експонує архітектурні релікти середньовіччя та близько 700 предметів повсякденного ужитку. У підземному музеї можна практично "доторкнутися до історії", віртуально перевернути сторінки легендарного Кодексу Бехема або розглянути тривимірні голографічні реконструкції приблизно 500 будинків, сліди яких були знайдені під час розкопок. Нічний переїзд до Італії. (1100 км)

3 день

Переїзд до Венеції. Оглядова екскурсія «Перлина Адріатики» (квиток на катер 15 €) в обидві сторони. 118 островів, 160 каналів, 400 мостів… Краще за все гуляти по Венеції пішки, переходячи через мости, рухаючись по «фондамента» – венеціанських набережних, вузьких тротуарах, що йдуть уздовж каналів, гуляти по «каллі» – вузьких вуличках, що виходять на площі, прикрашені прекрасними церквами і елегантними палацами. Знаменита площа Сан Марко та палац Дожів, Кампанілла та міст Ріальто, гондоли та карнавальні маски. Підйом на колокольню Сан Марко (9 €) звідки відкривається панорамний вид на всю Венецію. Прогулянка вуличками Венеції. Рекомендуємо відвідати Палац Дожів (25€). Палац Дожів відображає сутність всієї Венеції – з усім своїм багатством і марнославством, з болючим надлишком краси та вічним святом… Зовні палац вражає красою світлих стін і витончених колон, проте й досі їх не залишає дух жорстокого середньовіччя. Всередині один за одним свої двері відчиняють розкішні покої, пишні галереї та зали, прикрашені роботами відомих художників і скульпторів. Ночівля в готелі в Італії.

4 день

Сніданок. Висилення з готелю Пропонуємо факультативно екскурсію у Верону (40 €). Оглядова екскурсія «Столиця закоханих» Це місто короля остготів Теодоріха і безсмертних закоханих Ромео і Джульєтти. Про них нагадують будинок Монтеккі та будинок Капулетті, в дворику якого стоїть бронзовий пам'ятник Джульєтті. Кажуть, якщо доторкнутись красуні, успіх в коханні гарантовано, а поцілунок під знаменитим балконом – мрія багатьох закоханих пар, які залишають на стінах будинку свої автографи у вигляді сплетених разом імен та сердечок.

Переїзд до Словенії. Рекомендовано оглядова екскурсія «Привітна Любляна» (10€) - затишна і мила. Столиця Словенії Любляна - невеликий , але дуже гарне місто , розташоване на обох берегах річки Любляниці . На правому березі ріки лежить Старе місто , на лівому - парадні будівлі минулого століття. Мабуть, саме знамените місце в Любляні - Люблінський Град - старий замок , зведений ще в 10-11 століттях. Найбільш центральною частиною Любляни є Тримістя - три пішохідних мости, перекинуті через річку Любляницю і прикрашених драконами ... Словенці і , звичайно , столичні жителі дуже люблять своє місто і справедливо вважають , що саме мініатюрність Любляни дозволяє їй зберегти індивідуальність і самобутність. Ночівля в транзитному готелі.

5 день

Сніданок. Оглядова екскурсія «Будапешт – перлина Дунаю». Старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай. Головна площа столиці – площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, найкрасивіший у світі Парламент, базиліка Св. Іштвана (1€), унікальний готичний собор Богородиці (Св.Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац. Поєднання природи та архітектури – це Будапешт! Відвідання Тропікарія-Океанарія (10€) -найбільшого в ЦентральнійЄвропі(знаходиться вторговому центрі "Кампона"). 8 залів! де вирує дике життятропіків і океанських глибин-алігатори, морські скати, великі пітони, сонні черепашки, симпатичні мавпочки, розумніпапуги та ліниві ігуани. Івсецевсправжньому тропічному лісі підтеплою тропічною зливою згромом і блискавкою...Ащев11-метровому тунеліможнапоспостерігати за тигровими акуламивприсутності безлічі іншихрибок різної формиірозмірівзбарвистим макіяжем та манікюром... Нічний переїзд на Україну.

6 день

Повернення в Вінницю орієнтовно о 18.00

Вартість250 у.о.  Оплата приймається у гривнях по комерційному на день оплати.

У вартість входить:
 • проїзд автобусом євро класу по всьому маршруту;
 • проживання в готелях 3 *
 • курортні та туристичні такси
 • оглядов екскурсіі по програмі.
 • харчуваннясніданки;
 • медична страховка;

  Додатково оплачується: вхідні квитки, факультативні екскурсії

  Консульський збір - 55 у.о.

  Пенсіонери, діти та студенти віком до 21 року – 20 у.о.

  При відмові у відкриті візи не повертається.

   Примітка: у.о. – Євро. Оплата приймається в гривнях по готівковому курсу продажу валют на день оплати.

Италия

Фотографии Львова

Традиции

Винницкий городской турклуб «Меркурий» отметил своё 30-летие. Клуб имеет свои неизменные традиции. Одна из них - проведение в каждый четверг клубного дня, когда туристы могут собраться в каминном и актовом залах или зимнем саду, поделиться своими впечатлениями о совершённых путешествиях, посмотреть фильмы и фото, петь песнии
 

Винницкое туристическое агенство "Турклуб «Меркурий»"

Заграничные туры и экскурсии.
Организация активного отдыха.
Водные, пешеходные, велосипедные и горнолыжные туры. Корпоративное обслуживание.
Прокат и продажа туристического снаряжения. Страхование по Украине и за границу.
Роуминг (TravelSim, Eureka, NovaSIM).

Адрес

 г. Винница, ул. Пушкина, 42

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Телефоны

Teл/факс:
(0432) 52-01-59;
(0432) 69-72-79.
Мобильные: 
 (067)930-80-13 

 (093)892-34-35


 

"Меркурий" на карте